Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

65,000 €

Shes truall prane detit te rrapi uji i ftohte vlore

  • Çmimi/m²: 122
  • Sipërfaqe (m²): 301-500
  • Adresa: Rrapi uji i ftohte vlore
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 0688265905
  • Postuar: 20/03/2018 20:03
rsz_1img_20180319_143854
rsz_img_20180319_143907

Përshkrimi

Shes nje truall me dokumentacion te rregullt,te hipotekuar,me sip 530m2 ne letra,ne terren i kap 600m2 .me deklarate noteriale nga kufitaret per shfrytezim maksimal te sip si dhe per hapje dritaresh, kontakt cel 0688265905cmimi 65000 € i negociueshem.

Nuk ka tag

548 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 9605aafffaba1e9b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total