Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

850,000 €

Shes truall dhe dy godina ne qender te qytetit te Lezhes

  • Çmimi/m²: 210
  • Sipërfaqe (m²): 2501-5000
  • Adresa: Rruga Vëllezërit Coku 250 metra mbi qendren NetCenter
  • Rrethi: Lezhë
  • Kontakt: 0682290877
  • Postuar: 23/07/2017 11:41
  • Skadon: 26 ditë, 21 orë
20273180_10208808683168935_1865349056_o
20273293_10208808681688898_758253939_o20273395_10208808682808926_651709216_o20273453_10208808681128884_1417165345_o20273453_10208808681768900_156805358_o20292338_10208808683528944_1121575512_n20316892_10208808683088933_1316022382_o (1)20353908_10208808680728874_630474900_o20354108_10208808680928879_488220550_o20394711_10208808683288938_1349250867_o

Përshkrimi

Shes Truall dhe dy godina ne qender te qytetit te Lezhes. Rruga Vëllezërit Coku 250 metra mbi qendren NetCenter ne rrugen kryesore.
Trualli eshte 4 Ha (4000 m^2) e paisur me te gjitha kushtet e nevojshme per nje gjelberim sa me te mire. Me uje dhe drita 24/24.
Kurse godinat, njera godine eshte e perfunduar dhe e kompletuar kurse tjera eshte e pa perfunduar.
Godina e perfunduar eshte 140 m^2 dhe eshte 2 kateshe. Kati i pare per aktivitet (aktualishte eshte Bar Restorant por mund te modifikohet sipas nevojave) kurse kati i dyte eshte shtepi e kompletuar me te gjitha kushtet bashkohore dhe stil Italian.
Godina e paperfunduar eshte 500 m^2 Dy kateshe.
Cmimi 850 000 Euro i diskutueshem me te gjitha kushtet e lartpermendurat te perfshira ne cmim.
Toka dhe godinat jane te paisura me te gjitha dokumentacionet e nevojshme.

Numer kontaktit
Shqiperi : +355 682290877
Itali : +39 3482710222

Nuk ka tag

42 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 59859746ee991626

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Të sponsorizuara

total