Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

500,000 €

Shes Truall 4000 m2 ne Borsh Sarande Albania

  • Sipërfaqe (m²): 1001-2500
  • Adresa: BORSH
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0685975220
  • Postuar në: 19/10/2016 08:41
  • Skadon për: 27 ditë, 1 orë

Përshkrim

Toka ndodhet ne nje pozicion strategjik ne hyrje te plazhit te borshit rreth 400m nga vija bregdetare uje drita buze asfaltit pasqyrohet nga gjith pjesa e rruges rreth 100m gjatsi dhe 40 gjersi e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti si rezort hotel ose vila toka esht e pajisur me certifikat pronsie dhe te gjith dokumentacionin e nevojshem

Cmimi: 125 Euro/m²

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 1497 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 67358070a89eb579

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total