Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

60 €

Shes toke Afer TEG-ut

  • Çmimi/m²: 60
  • Sipërfaqe (m²): 1001-2500
  • Adresa: Afer TEG-ut Mjull bathore
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: tipsnow2204@yahoo.com
  • Postuar: 30/06/2017 16:20
  • Skadon: 42 ditë, 6 orë

Përshkrimi

Zona/Rruga : Afert TEG-ut Mjull Bathore

Disponoj per shitje 2 siperfaqe toke, para se te shkosh ne Teg.
Njera eshte 1770 m2 dhe tjetra 2650m2.
Tokat jane me hipoteke dhe jane shume te rregullta pasi jane toke me tapi te vjeter.
Tokat jane me rruge,drita edhe uje.

Cmimi 60E m2 ,mund te diskutohet.

Kontakt:tipsnow2204@yahoo.com

Nuk ka tag

73 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 38759565c17003ba

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total