Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

76,300 €

Shes super apartament 2+1

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Rruga Dibres
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694050063
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 09/11/2017 10:53
  • Skadon: 33 ditë, 20 orë
20479789_1702804773071694_4283068407465076703_n12

Përshkrimi

Shes apartament 2+1 siperfaqja 96.6, ka dy dhoma gjumi njera me tualet, dhome ndenje me ballkon, koridor e tualet. Ne katin e 3 me ashensor ne pallat te ri. Ndertim cilesore, me izolim termik dhe akustik. Tualet i kompletuar, parket, dritare dopio xham. Orientim nga jug lindja ka ndricim dhe diell gjate gjithe dites. Cmimi: 76300 euro.
Cel. 0694050063

Cel. : 0694050063

Nuk ka tag

449 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 9859e85ca40c6ad

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total