Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

170 €

Shes Sony Xperia Z3 Compact

ONLINE para
  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 00355697057141
  • Postuar në: 11/01/2017 13:44
  • Skadon për: 33 ditë, 7 orë
Sony Xperia Z3 Compact 1
20170105_23334620170105_23342720170105_23393420170105_23394220170105_23373020170105_23350420170105_233607

Përshkrim

Smartphone/SmartCamera i vogel dhe shume komod ne perdorim.

SUPER kamera 20.7 megapixel (me e mira ne qarkullim aktualisht).
16GB memorje + mundesi rritje te memorjes deri ne 128 GB.
Rezistent ndaj ujit dhe shume i mire per foto nen uje.

Telefon i perdorur vetem 1 jave.
Telefoni ka nje krisje te vogel te xhamit mbrapa e cila estetikisht nuk dallohet fare me kasen qe ka

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 182 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 3925876289db6248

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total