Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

10,000 LEK

shes qepen metalik

  • Adresa: Rr. Naim Frasheri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692020905
  • Postuar: 14/01/2018 16:07
QEPEN-METALIK

Përshkrimi

Shes qepen metalik te perdorur ne gjendje shume te mire dhe fuksional i kompletuar me dimensione 3.50 m i gjere dhe 2.7 i larte .

Ju faleminderit .

Cel. : 0692020905

Nuk ka tag

339 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 9515a5a6a92de54f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total