Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

99 LEK

SHES PRODUKTE PER THONJ ME XHEL “ SILCARE”

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: ‭+355 69 387 0543‬
  • Postuar: 17/01/2018 06:34
F53F485A-635F-468F-AEEF-EAD0BD3C8960
97A2CF3B-0EB3-424C-8C32-741F0DF6B308

Përshkrimi

Shesim Produkte per Thonj, Manikyre xhel , xhel Colour , Tipsa , aksesore , freza, furra , llamba dhe gjithe Elementet e Nevojshem per kete Sektor.

Ndodhemi ne Tirane dhe ne gjithe shqiperine.

Produkti dorezohet nga ne me Poste dhe Pagesa behet pas Dorezimit.

Per porosi Telefononi +355 69 387 0543

ose porosisni direkt nepermjet websitit.
Katalogu , ofertat dhe cmimet ndodhen ne websitin

http://www.silcare.al/ninablack/

Cel. : +355 69 387 0543

Nuk ka tag

1235 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6135a5e8bf2192ce

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total