Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,600 €

Super okazion OPEL ZAFIRA KAMIO ATOMATIKE full opsion

  • Viti i prodhimit: 2005
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0698586050
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi, Portbagazh
  • Postuar: 08/01/2018 19:51
  • Skadon: 108 ditë, 6 orë
20171223_102047
20171223_10221220171223_10191220171223_10173320171223_101115

Përshkrimi

Shes Opel Zafira B ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike..viti prodhimit DHIETOR 2005..me te gjitha opsionet e duhura..ngjyr blu metalizat..disqe alumini dhe goma pothuajse te reja..drita Dinamik BI XENON..pilot AUTOMATIK..komanda ne timon..kompjuter BORDI.. KLIMATIZATOR..SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA..NAVIGATOR..TE KATER XHAMAT ELEKTRIK..2 CELSA ME TELEKOMAND..e posa targuar..cmimi i diskutueshem

Nuk ka tag

352 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7345a045d340a539

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total