Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

1,700 €

Shes opel corsa

  • Viti i prodhimit: 2002
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695714257
  • Opsione të tjera: Kambio automatike
  • Postuar në: 08/08/2017 17:56
  • Skadon për: 103 ditë, 23 orë
2017-08-08 17.53.45
2017-08-08 17.51.00

Përshkrim

Shes opel corsa , motor 1.0 , benzine, super ekonomik, gjedje motorike dhe xhenerike shume te mire, kambio automatike, 3 dyer, dokumente te sapo bera per nje vit.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 54 herë (3 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 415989df0bab310

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total