Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Shes ne Durres apartament 110 m2

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Durres, perballe Hotel Florida
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0690530860640
  • Specifikimet: Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 09/10/2018 19:11

Përshkrimi

OKAZION: Shitet apartament ne Durres, buze rruge, afer plazhit, 110 m2, kati i 3, 2 dhoma gjumi, sallon te madh, 2 banjo me dritare, 2 ballkone, ku njeri prej tyre me pamje nga rruga kryesore, perballe hyrjes se Hotel Florida. Ka vendparkim te siguruar. Ka ashensor. Apartamenti ka drite dhe ndricim gjithe kohen. Shitet pjeserisht i mobiluar. Ideale per te jetuar ose si shtepi pushimi.
Hipoteka ne proces.

Cmimi i diskutueshem.

Cel: 068 20 85 975

Nuk ka tag

135 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1635bbcae39ea2fa

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total