Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,700 €

Shes Mercedes – Benz E220 CDI ELEGANCE

  • Viti i prodhimit: 2002
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0696808090
  • Postuar: 28/12/2017 09:27
  • Skadon: 141 ditë, 15 orë
MERCEDES-BENZ--E220-CDI-ELEGANCE--03-
MERCEDES-BENZ--E220-CDI-ELEGANCE--03- (1)MERCEDES-BENZ--E220-CDI-ELEGANCE--03- (2)MERCEDES-BENZ--E220-CDI-ELEGANCE--03- (3)MERCEDES-BENZ--E220-CDI-ELEGANCE--03- (6)MERCEDES-BENZ--E220-CDI-ELEGANCE--03- (7)MERCEDES-BENZ--E220-CDI-ELEGANCE--03- (8)MERCEDES-BENZ--E220-CDI-ELEGANCE--03- (10)MERCEDES-BENZ--E220-CDI-ELEGANCE--03- (11)MERCEDES-BENZ--E220-CDI-ELEGANCE--03- (9)

Përshkrimi

Shes Mercedes – Benz E220 CDI ELEGANCE (03)
Sallone lecke , ngjyre bezhe. Kamje manuale. Me pilot automatik dhe limitator shpejtesie. Me klima thermatik bizonale. Me Sistem Radio CD. Sendilje elektrike. Sensore shiu dhe drite. Ngjyra gri e erret , me nuanca te zeza. Eshte me perla. Disje alumini Dimensioni 17 origjinale Mercedesi. Me goma te reja 95% Airbag ABS Sistem kunder rreshqitjes ESP. Kompjuter ne bord. Hapje dhe mbyllje me pult. Makines i jane bere te gjitha sherbimet , duke filluar nga pjeset gjenerike dhe motorrike. Vaj , filtra origjinale Mercedesi qe mund te verifikohet tek mekaniku juaj. Me 231.000 KLM origjinale qe mund te kontrollohet tek Mercedesi. Makina disponon liber sherbimi dhe faturat e pjeseve te blera. Gjendja e makines eshte e shkelqyer si estetike dhe mekanike. E sapo ardhur nga Belgjika.Me dogane te paguar. Ju lutem vetem telefonata serioze. Numri 1: 069 680 80 90 Numri 2: 069 44 17 263 Numri 3 : Belgjikes 0032 486 63 73 31

Nuk ka tag

190 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 7375a2d1f829560d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total