Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

550 €

shes macbook air viti 2015

  • Adresa: ALLIAS
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0673545000
  • Postuar: 12/03/2018 13:55
20180112_170352
20180112_17040120180112_170413

Përshkrimi

laptopi eshte ne gjendje perfekte,ka cante dhe mbrojtese.
TE DHENAT I KENI NE FOTO

Nuk ka tag

240 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4115aa675d3bb9a4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total