Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

5,000 LEK

Shes lire mobilje per dhome femijesh

  • Adresa: Selvia
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 00355673012255
  • Postuar: 20/09/2017 14:18
  • Skadon: 42 ditë, 17 orë
20170920_134631
20170920_13462420170920_134615

Përshkrimi

Shes tryeze pune per femije,dollap dhome me ngjyra dhe stol te kuq 2-3 vendesh…ideale per dhoma femijesh ose ambienti si cerdhe,kopesht ose parashkollore
Per vetem 50mije te vjetra

Nuk ka tag

151 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 42959c25c99b2e0d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta të ngjashme

total