Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,000 LEK

Shes koshere Bletesh !!! 4000 leke –>1 cope(Jan rreth 200 te tilla)

  • Adresa: Peshkopi
  • Rrethi: Dibër
  • Kontakt: 0682341380
  • Postuar: 04/07/2017 23:07
  • Skadon: 9 ditë, 13 orë
IMG_4663

Përshkrimi

Shesim koshere bletesh me nje depozite ose me dopjo depozite. Kosheret jane te paperdorura dhe ne gjedje shume te mire. Punim druri nga nje marangoz me pune 20 vjecare ne treg… ju mirepresim … na telefononi dhe ju sigurojme se do te mbeteni te kenaqur…. 😊😊😊

Nuk ka tag

128 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 769595c0323a0f4a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total