Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

200 €

Shes Kompjuter HP Desktop

  • Adresa: Prane Restorant Freskut
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0673000500
  • Postuar: 14/11/2017 13:40
  • Skadon: 172 ditë, 21 orë
FB_IMG_1510661476699

Përshkrimi

HP DESKTOP INTEL Cuor 2 Duo
4 Giga Ram,Ekran 22 HD shume i pershtatshem per filma dhe cilesor per syte.

Nuk ka tag

64 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 6195a0ae15861084

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Të sponsorizuara

total