Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

12,000 LEK

Shes Kompjuter desktop Fujitsu Siemens me ekran LCD

  • Adresa: Sauk,Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 066-3411748
  • Postuar: 21/10/2017 05:59
  • Skadon: 89 ditë, 13 orë
20171020_201940

Përshkrimi

okazion!!! Shes Kompjuter desktop Fujitsu Siemens me ekran LCD, ne gjendje perfekte. te dhenat e PC: Pentium 4, CPU 3.20 GHz, 2,00 GB, Sistema operativo a 32 bit. e pershtashme dhe per pune nga shtepia. me tastiere te re dhe EkranLCD Samsung. (kamera e skype jepet falas). Kontaktoni ne: 066-3411748.

Nuk ka tag

182 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 59359ea44566c32c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total