Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

550 €

Shes keyboard Casio Privia Px-150, 88 taste

  • Adresa: Rruga Elbasanit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694113131
  • Postuar: 15/10/2017 21:42
22532058_291478434684571_609545711_o

Përshkrimi

Shes keyboard Casio ne ngjyre te zeze, model Privia Px-150, 88 taste, ne gjendje shume te mire.
Shoqerohet me stolin dhe kufjet vetjake.

Specifikimet e plota te organos gjenden ketu: https://www.casio-europe.com/euro/pr…pianos/px-150/

Nuk ka tag

194 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 37659e3b45cc6663

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total