Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

480,000 €

Shes gelateria dhe pizzeria te Shkembi i Kavajes

  • Çmimi/m²: 1500
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Shkembi i Kavajes
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 00355675850443
  • Specifikimet: I mobiluar, I rikonstruktuar, Pamje piktoreske
  • Postuar: 13/06/2017 12:59
  • Skadon: 22 ditë, 12 orë
20170612_225043
20170612_22492720170612_22501020170612_22483520170612_22491220170612_225200

Përshkrimi

Shes gelateria (akullore) pizzeria nji totale prej 320 m2 lokali ndodheth ne breg det. Lokali esht i ri piceria me furr druri marka kuma forni special i vecant.lokali esht i kompletuar 100%

Nuk ka tag

54 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 470593fa3d9c184b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total