Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

3,000 €

Shes Ford Mondeo, automatike, nafte 2003, full options

  • Viti i prodhimit: 2003
  • Kilometra: 250.001-300.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0675789114
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar, Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi, Portbagazh
  • Postuar: 07/12/2016 18:52
  • Skadon: 49 ditë, 20 orë
IMG_1147
IMG_1148IMG_1149IMG_1154IMG_1151IMG_1152

Përshkrimi

ford mondeo full options: e sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike e shoqeruar me liber sherbimesh , km origjinale , sallon lekure kambio automatik tip tronik , marshe ne timon , tempomat larje feneresh , sensore mbrapa ,sensor shiu , navi dhe te gjitha komandat e nevojshme ne timon , sedilje me nxerje dhe ftohje perpara dhe vetem me nxerje sedilet e pasma .

Nuk ka tag

502 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 60858484acfb8389

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total