Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

75,000 €

Shes dyqan ne Bulevardin Gjergj Fishta, Tirane

  • Çmimi/m²: 3000
  • Sipërfaqja (m²): 21-30
  • Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta, Kulla numer 1. Kati 1
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 00355693659966.
  • Specifikimet: Me hipotekë, Pranë qendrës
  • Postuar: 20/06/2017 21:27
  • Skadon: 28 ditë, 10 orë
Dyqani ne TR

Përshkrimi

Zona/Rruga : Bulevardi Gjergj Fishta _ TIRANE

Shesim dyqan ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, tek Kulla Nr. 1, ne katin e 1-re.
Aktualisht, dyqani eshte dhene me qera nje zyre avokatie.

Dyqani eshte 25 m2, i pajisur me tualet, kondicioner dhe fasade xhami.

Dyqani shitet 2500 euro/m2, me mundesi negocimi.

Dyqani ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes

Per informacion , mund te na kontaktoni ne numrin 00355693659944 ose 00355693659966.

Nuk ka tag

60 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 56059496fd847299

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total