Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 21 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

35,000 €

Shes dyqan (ambient biznesi) Kati 1, 40 m²

  • Sipërfaqja (m²): 31-40
  • Adresa: Rr. Pjeter Budi, Prane Qytetit Studenti, Komplesi Ana
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: Cel. : 0675862077, 0674475424
  • Specifikimet: Ndërtim i ri
  • Postuar në: 13/08/2017 08:51
  • Skadon për: 81 ditë, 20 orë
IMG-20160622-WA0000
IMG-20160622-WA0001IMG-20160622-WA0002IMG-20160622-WA0003IMG-20160622-WA0005

Përshkrim

Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Me siperfaqe te pergjithshme 39.5 m2. Ambienti ka tualet dhe aspirim.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 79 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 988596790489260d

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total