Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,300 €

Shes citroen c2

  • Viti i prodhimit: 2005
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0684934694
  • Postuar: 08/08/2017 21:42
  • Skadon: 44 ditë, 11 orë
IMG_20170808_150846
IMG_20170808_150822

Përshkrimi

Shes citroen c2 .1.1 benzin makina esht ne gjendje shum te mir si motorrike dhe xhenerike shum e paster pa asnje gervishtje dhe e gatshme per cdo lloj prove …pres vetem telefonata serioze

Nuk ka tag

68 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 637598a13ed8afa7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total