Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,199 €

Shes citroen c2 viti 2005

  • Viti i prodhimit: 2005
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0684934694
  • Postuar: 15/08/2017 13:42
  • Skadon: 51 ditë, 3 orë
IMG_20170812_105014
IMG_20170812_104941IMG_20170812_104933IMG_20170812_104921IMG_20170812_104907

Përshkrimi

Shes citroen c2 viti 2005/6 manual 1.1 benzin makina esht shm e paster si jasht dhe brenda ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorike..dhe e gatshme per cdo lloj prove …me letra te paguara deri ne 23/1/2018….

Nuk ka tag

92 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3605992dd9653694

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total