Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

235 €

Shes biçikletë citybike

  • Adresa: Rruga durresit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692189764
  • Postuar: 30/08/2017 20:16
  • Skadon: 87 ditë
IMG_2619 2
IMG_2623IMG_2622 2IMG_2627IMG_2621IMG_2629IMG_2631IMG_2633

Përshkrimi

Bicikletë cytibike, trup alumini Pinarello shumë i lehtë, veshje lëkure të dorezave dhe bidonit të ujit. Bucela, pjata, zinxhiri, disqet, gomat dhe kampanjoli të gjitha te reja dhe cilësore. shumë e veçantë.

Nuk ka tag

92 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 455999adb4bf50e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total