Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,500 €

Shes benz A-clas 2005 me cmimin 2500€

  • Viti i prodhimit: 2005
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696237773
  • Opsione të tjera: Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 15/12/2017 16:04
  • Skadon: 54 ditë, 2 orë
IMG_0248
IMG_0250IMG_0249IMG_0251

Përshkrimi

Makina esht ne gjendje shum te mire gjenerike dhe elektrike me sherbime te bera dhe me dokumenta te paguara deri ne 2 qeshor te vitit 2018 e gatshme per tu provuar ne cdo kohe

Nuk ka tag

224 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2675a33d9ca349d0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total