Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,500 €

shes benz A-clas 170 te vitit 2005 me cmimin 2500€

  • Viti i prodhimit: 2005
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696237773
  • Opsione të tjera: Klima, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 16/12/2017 06:45
IMG_0248
IMG_0249IMG_0250

Përshkrimi

Makina esht ne gjendje shum te mire gjenerike dhe elektrike me sherbime te bera dhe me dokumenta te paguara deri ne 2 qeshor te vitit 2018 e gatshme per tu provuar ne cdo kohe

Nuk ka tag

770 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 3525a342ac1e35a0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total