Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

140,000 €

SHES BANESE TE RE NE TIRANE MEZONET

  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: rruga e kokonozeve
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693753336/0698503245/+44505107
  • Specifikimet: Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 21/11/2017 17:48
  • Skadon: 101 ditë, 15 orë
received_1685768205058317
received_1685769045058233received_1685788208389650received_1685788058389665received_1691087424526395

Përshkrimi

Shitet vile mezonete me 3 kate.vende parkimi.oxhak.obor te madh,5 dhoma gjumi,3 banjo dhe veranda te madhe.me te gjithe kartat ne regull.

Nuk ka tag

413 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 4359133d6219f61

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Të sponsorizuara

total