Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

141,000 €

shes apartament 3+1 156.3 m² ne Rezidenca Alba , prane 21 Dhjetorit

  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: Rruga Ndre Mjeda
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694017175
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Vend parkimi
  • Postuar: 10/10/2017 13:15
  • Skadon: 46 ditë, 4 orë
311
A07b

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 tek Rezidenca Alba

Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi , soxhorno dhe kuzhina e ndare nga pjesa e ndjenes ballkon,2-tualete, orientim nga lindje-jug , ndodhet ne katin e 1 Banim . Apartamenti ka siperfaqe 156.3 m² dhe ndodhe ne Rezidencen Alba ndertuar nga Firma prestigjoze Edil Al ku dhuron cilesi dhe siguri per familjen tuaj .
Rezidenca ndodhet ne nje pozicion gjeografik strategjik ku lidhen akset kryesore te Tiranes qendren dhe daljen nga qyteti, prane 21 Dhjetorit

CMIMI 141,000 EURO

MUNDESI KREDITIMI DERI NE 70 % TE VLERES !

Per me shume informacion
069 4017175

Nuk ka tag

5420 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 86757bc0e1a31ec9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total