Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

54,000 €

Shes apartament 1+1 te mobiluar totalisht,me hipoteke, Rruga e Dibres

  • Çmimi/m²: 730
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Rruga e dibres
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696577053
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 20/11/2017 09:40
  • Skadon: 57 ditë, 1 orë
IMG_0690
IMG_0689IMG_0694IMG_0697IMG_0702IMG_0691IMG_0696IMG_0692

Përshkrimi

Shes apartament ne rrugen e dibres me hipoteke,ndodhet ne katin e katert banim dhe esht,73m2.Apartamenti ndodhet vetem 9minuta larg qendres,ku disponojne poliklinika urbane,shkolla.Per nje vizite na kontaktoni.

Nuk ka tag

396 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 97259ec9fdeb4389

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total