Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

48,000 €

Okazjon!Shes apartament 1+1 ne rrugen e dibres prane komisariatit n4

  • Çmimi/m²: 700
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Rruga e dibres
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696577053
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pranë qendrës
  • Postuar: 03/10/2017 21:48
  • Skadon: 55 ditë, 7 orë
9AE9A305-892A-4533-8D99-2E1A3AF65C8B
118047FC-FFCF-47AE-9B5A-1D8897DCEBB55BD56349-3AF3-454E-94A7-1EDB4A783B63804BB74B-3CC6-4A23-991C-1495C925A5D823016E26-36A9-418A-9A38-4A839368BE941760E20D-608C-486C-A20E-4B57B4671997

Përshkrimi

Shes apartament ne rrugen e dibres prane komisariatit n4.Apartamenti esht i mobiluar dhe esht 73m2.Disponon certifikaten pronesie,ndodhet ne katin a katert banim me ashensor,ndertim I vitit 2012.Afer ka te gjithe facilitetet e nevojitshme,urbane poliklinika ,shkolla kopshte etj.Cmim i padiskutueshem.Per nje vizite mund te na kontaktoni ne numrin me siper.

Nuk ka tag

178 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 97859ccf86d8e514

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total