Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

10,000 LEK

shes 5 pale kufje shume te mira platronics

  • Adresa: tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696187629
  • Postuar: 02/12/2016 15:12
  • Skadon: 34 ditë, 2 orë
kufje
kufje1

Përshkrimi

shes 5 pale kufje shume te mira platronics dhe jane me volum te larte jane perdorur vetem 2 jave per call center.
cmim i arsyeshem

Nuk ka tag

136 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 974583883d02bdfc

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total