Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

150,000 €

Shitet 2500 m2 Ullishte ne Peze te Vogel

  • Çmimi/m²: 60
  • Sipërfaqe (m²): 1001-2500
  • Adresa: Peze e Vogel prane Iliria Palace
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0686340091
  • Postuar: 20/06/2017 11:27
  • Skadon: 14 ditë, 23 orë
20120101_013411

Përshkrimi

Shes 2500 m2 Ullishte ne Peze te Vogel prane ILIRIA PALACE, 20 m me rrugen kryesore,vend i pershtatshem per ndertimin e nje Vile, medokumente dhe certifikate pronesie te rregullte, toke Babe dhe sipas ligjit 7501,(Shitja per 5 telefonatat e para ka 10 % zbritje) cmimi 60 € i diskutueshem.

Nuk ka tag

92 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 4225937cc795dfec

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total