Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

750 €

Shiten 2 Bokse te amblifikuar per DJ & LIVE

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: +355693701074
  • Postuar në: 16/01/2017 12:53
  • Skadon për: 278 ditë, 16 orë
14707934_1083605208424889_3864523951632378739_o
14753668_1083605121758231_2562605666343647475_o14680597_1083605205091556_8813812373162738744_n14707934_1083605208424889_3864523951632378739_o

Përshkrim

Shes 2 Bokse te amblifikuar
te markes Energy-15EP400PWD. POWR 300W + 100W..
Active 2 way full range.
Stativat+vishat.
Bokset jane shume pak te perdorur dhe shiten per arsye mosperdorimi.
Cmimi 750
Kontakt:693701074

Publiko edhe në:
Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 300 herë (3 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 346580b3c970ab52

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...