Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Shero kerkon Programues

  • Profesioni: Programues
  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 000
  • Postuar: 17/11/2017 06:03
  • Skadon: 62 ditë, 16 orë
shero

Përshkrimi

Shero Designs, Inc. me seli në New York, kërkon te punësoj interns me ekperiencë ne PHP për zyren tonë në Tiranë kundrejt pagesës. Preferojmë që kanditati i duhur te ketë njohuri bazike ne php dhe/ose javascript.

Ju do të jeni një pjesë e një ekipi kreativ dhe përgjegjës për të gjitha aspektet e ndërtimit dhe mirëmbajtjes për eCommerce websites qe nga specifikimet fillestare deri në zhvillimin, testimin dhe mirembajtjen e tyre.

Ju lutem nisni projekte te realizuara dhe github account
Presim CV tuaja tek jobs@sherodesigns.com me subjekt emaili “interns”

Nuk ka tag

196 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9055a0dedea82442

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total