Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

300 €

sherbime me KAMERA profesionale dhe DJ

  • Adresa: tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 00355682618061
  • Postuar: 09/08/2017 19:09
  • Skadon: 50 ditë, 22 orë

Përshkrimi

Ofroj sherbim me kamera profesionale per cdo eveniment tuajin, filmimi behet ne format FULL HD dhe jepet me DVD ose HDD
Cmimi varion sipas kerkesave qe ju keni, kohezgjatjes, vendeve qe do filmohet etj

Nuk ka tag

28 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 216598b41a752887

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total