Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

1 LEK

SHËRBIME DHE PRODUKTE DEZINFEKTIMI

  • Adresa: Rruga 3 Deshmoret, Yzberisht
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 066 27 211 74
  • Postuar në: 18/02/2017 09:42
  • Skadon për: 27 ditë, 2 orë
Grifin Albania
555016_489026904492096_985030723_nGRIFIN LEF 24.10.16DYQAN REKLAMA

Përshkrim

DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Për të gjitha nevojat tuaja!

Ne ju ofrojmë produkte të cilat janë provuar për efikasitetin e tyre.
Ne ju mësojmë si të përdorni në mënyrë të sigurtë dhe efikase produktin.
Produktet tona janë nga markat cilësore Evropiane.
Produktet tona janë miqësore me mjedisin.
Tek ne do të gjeni zgjidhjen përfundimtare për milingona, furrtare, buburreca, mushkonja, flutura, miza, grerëza, minj dhe dëmtues të tjerë.

Adresa: Pall. Pitagora, Yzberish (Tr)

Publiko edhe në:
Share on Facebook4Share on Google+1Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 729 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 51256ed27882035e

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...