Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

33,400 €

Shëngjin Shitet Apartament 2+1 Okazion 350 m/2 !

  • Çmimi/m²: 380
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Qender Shengjin te posta 50 metra larg detit
  • Rrethi: Lezhë
  • Kontakt: 0698170038
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 22/11/2017 06:24
  • Skadon: 89 ditë, 11 orë
89AF6630-915E-406E-819A-B9257D8C1FD0
9EE1B847-28DE-41C6-B6D4-C2F17C165FC1CFF7CE70-D82B-4C67-8887-226E549287AF2812EBF2-715D-4021-A2D9-7FA132AB85721D156810-AB52-49C1-8EF7-C9686892C8F4C464F60D-2C3D-4DBD-9CBD-948391C34D091497A439-01BD-4B2C-81D2-465284B97C6ED3D5474F-2E84-49F4-AB47-C1DD85A9700D6ECF76E6-9869-4E3C-9A1C-B13E78F3D578934A4BEF-8AAF-42D3-9735-46AA45DEA56B6797D5D3-348F-4C27-91F0-6E646FEC91E826D1C667-AF8D-47B0-AFB4-52B2A124CDD695317479-5C94-48B5-BE76-A7E8C8292690

Përshkrimi

Apartament 2+1 ne shitje ne Plazhin e Shengjinit .
Apartamenti ndodhet ne zonen e qytetit dhe rreth 50 m largesi nga bregdeti.
Pallati eshte i ri dhe ndertim cilesor ku cdo apartament eshte i pajisur me cartefikate pronesie !
Pozicionohet ne katin e 8 te banimit!
Me siperfaqe totale prej 95.5 m2 e shperndare ne sallon, pjese e kuzhines, 2 dhoma gjumi dhe tualet dhe ballkon.
Punimet e brendshme jane cilesore ku mund te permendim lidhjet elektrike, hidraulike dhe dritaret dopio xham.
Pallati ofron gjithashtu administrim dhe ashensor. Cmimi Okazion 350€m/2
Tel :+355698170038 + viber

Nuk ka tag

527 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 15059d2a8f7a9522

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total