Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

250,000 LEK

SHARAN Kambio automatike, Klima, Sensor parkimi, 2002

  • Viti i prodhimit: 2002
  • Kilometra: 250.001-300.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Librazhd
  • Kontakt: 0665511883
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Sensor parkimi
  • Postuar: 16/01/2018 10:07
  • Skadon: 29 ditë
20171120_133520
20171120_133511

Përshkrimi

Makina eshte ne gjendje shum te mir .dhe me karton jeshil deri ne shtator 2018.

Nuk ka tag

326 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4755a12cf0507f3e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total