Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

10,000 LEK

Shandane kristali Gjermane

  • Adresa: 21 dhjetori
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692737269
  • Postuar: 04/12/2017 17:40
  • Skadon: 78 ditë, 21 orë
20171204_164830
20171204_16485520171204_16492520171204_16500520171204_17020420171204_17021320171204_17023220171204_17022520171204_170309

Përshkrimi

Shiten keta dy shandane kristali- prodhim gjerman.
Te blere dhe te pa instaluar.
Gjendja teknike dhe estetike shume e mire. Asnje demtim-riparim a zevendesim. Shiten per arsye emigrimi.
Ndricuesi me pjate te rende kristali kushton 3500 lek, ndersa ndricuesi me hekur te rrahur imitacion i llambes tradicionale kushton 6500.

Nuk ka tag

197 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 7675a25761b7ba2a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total