Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

200,000 €

Sarande Shitet Vile Prane kompleksit santa quaranta, 2 kate 360m2 ndertim

  • Çmimi/m²: 560
  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: Rruga Butrinti prane kompeksit Santa Quaranta
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0699238033
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 22/06/2017 11:28
  • Skadon: 27 ditë, 17 orë
Vile-ne-Sarande
Vile-ne-Sarande (1)Vile-ne-Sarande (2)

Përshkrimi

Prane kompleksit santa quaranta shitet vile 2 kate 360m2 ndertim dhe mund te ndertohen edhe 2 ose 3 kate te tjera te funksionoje si hotel disponon certifikate pronesie.

Na kontaktoni : 0699238033

Nuk ka tag

74 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 614594b862678a66

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total