Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

25 €

Sarande apartament 1+1 per pushime

  • Adresa: Rruga skenderbeu
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0692178293
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 25/06/2017 23:02
  • Skadon: 32 ditë, 20 orë
IMG-20170625-WA0061
IMG-20170625-WA0056IMG-20170625-WA0051IMG-20170625-WA0050

Përshkrimi

Apartamente 1+1 ne nje vile 3 kateshe ne hyrje te qytetit, 5 min larg detit dhe qendres me makine, me pamje mahnitese te detit.

Nuk ka tag

96 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 636595024c909f4f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total