Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Sanitare/ lavapjatese

  • Profesioni: Pastrues
  • Adresa: Ruga Komuna e Parisit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682227479
  • Postuar: 15/12/2017 08:29

Përshkrimi

Kerkojme snitare/lavapjatese me ekperience pune ne restorant.
Puna me orar te plote.
Ofrojme page te kenaqshme dhe kushte shume te mira pune.

Nuk ka tag

334 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6355a32faf4c501b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total