Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

420 LEK

Samsung S6 edge plus (64 GB) + Wireless charger

  • Adresa: Mihal Grameno
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684838757
  • Postuar: 17/09/2017 09:58
  • Skadon: 71 ditë, 21 orë
20170916_114159
20170916_11421120170916_11422120170916_11422720170916_134049

Përshkrimi

Telefoni eshte ne gjendie perfekte pune dhe vizuale. Shoqerohet me karikues origjinal, wireless charger si dhe kase.

Nuk ka tag

187 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 19159be2b0043958

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total