Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

27,000 LEK

SAMSUNG GALAXY S6

  • Adresa: RRuga Elbasanit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693992142
  • Postuar: 07/05/2018 08:00
20180506_144207
20180506_14421120180506_14422020180506_14422720180506_14423620180506_14425320180506_144256

Përshkrimi

Shes Samsung Galaxy S6. Proçesori Exynos i Samsungut është një nga më të shpejtët, me një arkitekturë 64-bit, i ndjekur nga 3 GB RAM dhe tre variante memorje të brendshme(32, 64 ose 128 gigabajt). Ekrani është 5.1 inç me teknologjinë Super AMOLED dhe me një rezolucion QuadHD.I ardhur nga Anglia. Kontaktoni Cell: 0693992142- whatsupp ose viber.

Nuk ka tag

171 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1105aeefc7233c21

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total