Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

160 €

Samsung Galaxy S5 Active Titanium Grey 16GB 4G LTE Perfekt

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684890461
  • Postuar: 05/10/2017 16:37
  • Skadon: 131 ditë, 20 orë
activ2
activ1activ4activ5

Përshkrimi

Samsung Galaxy S5 Actice 16GB 4G LTE Titanium Grey ne gjendje te shkelqyer vizuale dhe funksionale pa asnje shenje perdorimi, si i ri. vjen bashke me karikuesin

Nuk ka tag

230 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3158f33e48e59b4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total