Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

179 €

Samsung Galaxy S5 Active Titanium Grey 16GB 4G LTE Perfekt

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684890461
  • Postuar në: 23/09/2017 17:32
  • Skadon për: 19 ditë, 17 orë
activ2
activ1activ4activ5

Përshkrim

Samsung Galaxy S5 Actice 16GB 4G LTE Titanium Grey ne gjendje te shkelqyer vizuale dhe funksionale pa asnje shenje perdorimi, si i ri. vjen bashke me karikuesin

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 151 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 3158f33e48e59b4

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total