Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

170 €

Samsung Galaxy S5 4G LTE Perfekt si i Ri

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0676100597
  • Postuar në: 22/09/2017 13:24
  • Skadon për: 190 ditë, 6 orë
s5 1
s5 2s5 3s5 4s5 5s5 6s5 7s5 8

Përshkrim

Samsung Galaxy S5 Black 16GB 4G LTE ne gjendje super perfekte vizuale dhe funksionale pa asnje lloj problemi. mbajtur gjithmone me kllef dhe xham mbrojtes.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 118 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 52459b7e855bcd95

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total