Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

24,000 LEK

Samsung Galaxy S5

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696094620
  • Postuar: 03/12/2016 18:11
  • Skadon: 48 ditë, 6 orë

Përshkrimi

Shitet telefon ne gjendje sh te mire. I blere ne dyqan dhe perdorur vetem nga 1 person.

Nuk ka tag

169 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1925842f66f7549f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total