Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

35,000 LEK

Sales Manager

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696890943
  • Postuar: 07/07/2017 16:04
  • Skadon: 12 ditë, 5 orë

Përshkrimi

COSMOS DISTRIBUTION (partner i COSMOS COMPUTER LAND, me nje aktivitet prej me shume se 15 vite ne fushen e elektronikes) me nje staf te trajnuar dhe certifikuar zyrtarisht nga kompanite perkatese, ka marre perfaqesimin e shitjes dhe suportit te dy produkteve ANTIVIRUS.

Ne e mbeshtesim suksesin tone ne punen profesionale dhe perkushtimin e punonjesve tane.
Aktualisht, Cosmos Distribution kerkon individe te talentuar dhe te gatshem per bashkpunim part-time ne pozicionin e Sales Manager.

Puna konsiston ne bashkpunimin reciprok mbi shitjen / suportin teknik te produkteve antivirus ne tregun vendas.

Kerkohet qe kandidati:

• Te jete student ose te kete mbaruar studimet Bachelor ne fushen e Informatikes apo Marketing (TIK, Infomatike, Inxhinieri Informatike, Informatike Ekonomike, Administrim Biznes, Ekonomiks apo te ngjashme)

– Eksperience pune te meparshme ne profilin e IT perben avantazh
• Te kete njohje mbi rrjetet dhe arkitekturen e funksionimit te sistemeve mbrojtese
• Te njohe produktet antivirus dhe nevojat e tregut mbi keto lloj produktesh
• Te njohe biznesin dhe te kete njohuri te mira te praktikave dhe parimeve te biznesit
• Njohuri te gjuheve te huaja perben avantazh
• Te jete aktiv dhe ambicioz
• Te kete aftesi komunikuese me klientet dhe i gatshem te menaxhoje situata te veshtira

Kandidatet e interesuar mund te dergojne CV-ne e tyre ne adresen e email-it
info@cosmosdistribution-al.com ose te na kontaktojne tek numrat e telefonit per me shume informacion +355 67 566 8684, +355 67 585 6835.

COSMOS DISTRIBUTION Sh.p.k
Hardware & Software Solution
Rruga Konferenca e Pezes, Hyrja 1, Apartamenti 5
Tirana. Albania
Tel: +355 696890943
Te l: +355 675856835

Nuk ka tag

48 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 954595f94d56c13a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total