Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Sales Executive

  • Profesioni: Shitës/e
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: hr@wow.com.al
  • Postuar: 01/11/2017 12:44
  • Skadon: 13 ditë, 1 orë

Përshkrimi

KËRKOJMË

SALES EXECUTIVE

Pozicioni

SalesExecutive do të integrohen në skuadrën SALES të Wow Digital Company. Do të promovojnë, shesin dhe komunikojnë produktet dhe shërbimet dixhitale për bizneset në Tiranë.

Kompetencat e kërkuara

Eksperiencë e mëparshme si shitës në terren
Aftësi të mira komunikimi dhe të punës në skuadër
Njohje e mirë e botës dixhitale
Rezultatet e provuara në eksperiencat e mëparshme do të jenë element vlerësimi shtesë.
Eksperiencë në menaxhimin e nje skuadre sales
Soft Skills

Kërkojmë profesionistë me qasje të fortë drejt botës së shitjeve. Proaktivë, dinamikë, të vendosur dhe të orientuar drejt rezultatit. Shkathtësia dhe aftësia e krijimit të mardhenieve ndërpersonale është shumë e rëndësishme.

DËRGO TANI CV tënde në hr@wow.com.al »

Nuk ka tag

197 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 94759f9aba62ebe0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total